Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WYCIECZKA NA TARGI ROLNICZE „AGRO SHOW” 2018

W tym roku odbyła się dwudziesta, jubileuszowa wystawa plenerowa „AGRO SHOW” w Bednarach k. Poznania. Jest to największa tego typu impreza w kraju i w Europie Środkowej, gdzie zaprezentowało się ponad 900 wystawców. Na „AGRO SHOW”, 21 września, pojawiła się również reprezentacja Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku. Uczniowie z klas o profilu rolniczym, pod opieką p. Pawła Radeckiego, p. Adriana Daleckiego i p. Arkadiusza Markowskiego mogli zobaczyć najnowsze maszyny i urządzenia produkowane na potrzeby rolnictwa.

 

Wystawa w Bednarach to także miejsce, gdzie można zdobyć fachową wiedzę i porady specjalistów. To wielka ekspozycja najnowszej techniki rolniczej i nie tylko. Prezentowano również nowinki techniczne związane z codziennym życiem w gospodarstwie rolnym, np. sprzęt gospodarstwa domowego, potrawy regionalne, nowe techniki w budownictwie itp. Dużą popularnością cieszyły pokazy rolnicze. Na polu pokazowym zaprezentowano maszyny do uproszczonej uprawy roli i siewu, oraz ciągniki przystosowane do zabiegów agrotechnicznych pracujące w systemie rolnictwa precyzyjnego.

 

Kolejną atrakcją było spotkanie uczniów z bohaterami popularnego programu telewizyjnego pt. „Rolnik Szuka Żony”, co z pewnością urozmaiciło ich pobyt w Bednarach.

 

zobacz zjęcia...

 

Przygotował: A. Markowski

 

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.05
5,186,811 unikalne wizyty