Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Konkurs Informatyczny Bóbr

Konkurs informatyczny Bóbr 2012

 

Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej, zainicjowanym w roku 2004 na Litwie, na wzór Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. 

W Polsce, organizatorami Konkursu Bóbr, zwanego dalej Konkursem, są: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz firma VULCAN z Wrocławia, a wsparcia udzielają Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI) Oddział Kujawsko-Pomorski z siedzibą w Toruniu, Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej (SNTI) z siedzibą we Wrocławiu oraz Uniwersyteckie Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania (UCNTN) Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nad przebiegiem Konkursu w danym roku czuwa Komitet Organizacyjny Konkursu Bóbr, zwany dalej Komitetem Organizacyjnym, powołany przez organizatorów.

Konkurs miał charakter jednorazowego testu wykonywanego samodzielnie przez uczestnika Konkursu z pomocą komputera na oprogramowaniu konkursowym. Test składał się z kilkudziesięciu zadań. Rozwiązanie zadania polegało na wskazaniu dokładnie jednej z możliwych odpowiedzi przez kliknięcie na niej lub wykonaniu innych czynności z pomocą komputera, prowadzących do rozwiązania.


W konkursie wzięli uczniowie klasy II TI oraz I TI.  Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy.

Konkurs BÓBR 2012 - wyniki

Uczeń

Punkty

Dawid Krynicki

76,25

Mateusz Jędrzejewski

55

Sebastian Radecki

52,5

Piotr Łukaszewski

48,75

Damian Konopka

48

Michał Przygódzki

47

Adam Lewicki

46,25

Damian Krynicki

45,5

Marcin Morawski

43,5

Patryk Walczak

42,5

Patryk Lewandowski

41,25

Marcin Łoniewski

36

Krzysztof Kamiński

35

Patryk Cichocki

34,75

Kamil Wiśniewski

30

Maksymalna liczba punktów do uzyskania - 120

Wygenerowano w sekund: 0.05
6,172,563 unikalne wizyty